Whatsapp
Call
Hakkımızda Header Image
Hakkımızda
Hakkımızda

İstanbul Vinç, Türkiye’nin vinç ve özellikle Platform kiralama sektörünün öncü firması olarak 20 yıla yakın bir süredir faaliyet göstermektedir.

Etkili yönetimimiz, teknik donanımlı çalışanlarımız, teknolojik üstünlüklere sahip makine parkımız ve coşkulu çalışma stilimizle sektörümüze KALİTE getiriyoruz, TEKNOLOJİ sağlıyoruz.

Hedefimiz, Platform dünyasındaki tüm yenilikleri Türkiye'de kurduğumuz ve kuracağımız hizmet noktaları ile ülke genelindeki tüm müşterilerimize sunmaktır.

Makine parkımızdaki ürün yelpazesi oldukça geniştir. 8m'den 90m Çalışma Yüksekliğine kadar alternatifli ve ekonomik çözümler üretebiliyoruz.

İleri teknoloji ürünü makinelerimizle branşımızda lider olduğumuz gibi sektörümüzün değişik atılımlarında ilklere imzamız vardır.

İstanbul Vinç yaptığı çalışmalarda İş Sağlığı ve Güvenliğini başarıyla sağlamak için devamlı eğitimler düzenlemekte ve gelişimin takipçisi olmaktadır.

Ankara, İzmir, Bursa, Gaziantep, Adana ve Çerkezköy'deki Şubelerimiz ile İstanbul Vinç hizmet kalitesini tüm Türkiye geneline ulaştırmayı hedeflemekteyiz.

Bizlere ulaşın; sizlere hızlı, güvenli ve ekonomik çözümler sunalım...

Saygılarımızla...

Tanıtım Videomuz
Video URL
İstanbul Vinç sağlanan hizmetlerin iyileştirilmesi ve web sitesinde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır.
close