Whatsapp
Call
Akaryakıt İstasyonları İçin Çözümlerimiz Header Image
Akaryakıt İstasyonları İçin Çözümlerimiz
Akaryakıt İstasyonları İçin Çözümlerimiz

İstanbul Vinç bir çok benzin istasyonu ile totem çalışmaları, reklam giydirmeleri, folyo germe ve aydınlatma bakım ve onarımları konusunda partnerlik yapmaktadır.. Petrol Ofisi, BP , OPET, TOTAL ve Aytemiz benzin istasyonlarının çalışmalarında bizi tercih etmesinin en önemli sebepleri iş güvenliği konusunda titizlikle çalışıp istenen bütün güvenlik ve periyodik bakım belgelerini sunabilmemiz ve Türkiye çapında 7 şubemiz ile kesintisiz hizmet sağlayabilmemizde saklıdır. Tabi makinelerimizin yüksek performanslı çalışması ve bunun yanında makine parkımızın genişliğide kullanıcılara rahatlık sağlamakta ve her makineyi ayrı yerden ayarlamak için harcayacakları zaman ve emekten tasarruf sağlamakatadırlar.

 

Benzin istasyonu çalışmalarında en çok 45 tonluk vinçlerimiz, 27m sepetler ve makaslı plaformlar kullanılmaktadır. Bu istasyonların çalışma güvenliği uzmanları sadece Mantall ve Dingli marka makaslı platformları kullanımına izin vermektedir. Bundaki en önemli etken bu makinelerin sağladıkları önemli güvenlik donanımlarına sahip olmalarıdır.

İstanbul Vinç sağlanan hizmetlerin iyileştirilmesi ve web sitesinde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır.
close