Palfinger Sepetli Vinç Header Image
Palfinger Sepetli Vinç
Palfinger Sepetli Vinç

Palfinger P480, Kompakt Yapısıyla Yılın Ürünü Ödülüne Layık Görüldü

 

2015 yılı içerisinde IAPA tarafından "Yılın Ürünü" ödülüne layık görülen Palfinger P 480 Sepetli Vinç, yenilikçi ve gelişmiş özellikleriyle dikkat çekiyor. Palfinger P 480'i Sepetli Vinçi değerlendiren Big Lift Genel Müdürü Servet Ayhan, "Palfinger P 480 çok kompakt yapıya sahip ve bu kompakt yapısına rağmen kendi tonajında en yüksek erişim sağlayan araç üstü platform (Sepetli Vinç )" diyor.

 

48 metre erişim kapasitesine sahip olan Palfinger P480 spetli vinç, yenilikçi teknolojisi, hafifletilmiş dizaynı ve yanal mesafe esnekliği ile dikkat çekiyor. Yıl içerisinde Washington DC’de düzenlenen IPAF Kiralama Zirvesi Toplantısı'nda yılın en prestijli ödüllerinden biri olan IAPA (International Awards for Powered Access) "Yılın Ürünü" ödülüne de layık görülen P480 Sepetli Vinç, ödül ile beraber başarısını da perçinlemiş oldu.

 

Big Lift hizmete devam ediyor

Palfinger P 480 Sepetli Vinç'in satışı ve kiralaması Türkiye'de jumbo platform kiralama hizmeti veren Big Lift tarafından gerçekleştiriliyor. Big Lift'in sahip olduğu filosunda 45 metreden 70 metreye kadar erişim sağlayan çok özel platformlarının mevcut olduğunu söyleyen Big Lift Genel Müdürü Servet Ayhan, özellikle rüzgar güllerinin onarımı ve bakımında önemli hizmetler verdiklerini ve firmalarının Sepetli vinç kiralama konusunda Türkiye'nin lider konumda olduğunu ifade etti. Big Lift'in İstanbul Vinç ve Ayhanlar Platform'un iş birliği ile kurulduğunu ve Palfinger Sepetli Vinçlerinin Türkiye'deki tek distribütörü olduklarını da hatırlatan Servet Ayhan, tüm konsantrasyonlarıyla hizmetlerine devam ettiklerini dile getirdi.

 

Prestijli ödülün sahibi

Palfinger P 480 Sepetli Vinç 'in IAPA tarafından layık görülen "Yılın Ürünü" ödülünü de değerlendiren Servet Ayhan, ödül hakkında şöyle konuştu; "Palfinger P 480 aslında çok kompakt bir araç ve kompakt yapısına rağmen kendi tonajında en yükseğe ulaşabilen bir Sepetli Vinç. Benzersiz fly bom yapısı ve mesafesi ile sepetinin 200 derece sağa ve sola dönebilmesinin yarattığı farklılıklar, Palfinger P480’in sepetli vinç sektöründe IAPA ödülüne layık görülmesine sebep oldu. Avrupa IAPA ödülleri sektörde yılın en prestijli ve gösterişli ödül töreni, Jüriyi oluşturan üyeler bu sektörün önde gelen uzmanları ve uluslararası camia da kullanılabilecek en büyük marka ve amblem. Bu nedenle imalatçı firmalar her sene yenilik ve teknoloji konusunda kıyasıya rekabet ederek, bu ödülü tabiri caiz ise "kapmaya" çalışıyorlar. Hem kiralama firmalarının, hem de son kullanıcıların işlerini kolaylaştıracak özel işler için özel araçlar, özel teknolojiler üretiyorlar ve innovasyona tüm enerji ve yatırımlarını kaydırıyorlar" şeklinde konuştu.

 

Palfinger P 480:

Maksimum erişim yüksekliği : 48.0 m

Maksimum yatay erişim : 28 m

Sepet dönme açısı : 2 x 200°

Maksimum kaldırma kapasitesi : 600.0 kg

Toplam Ağırlık : 17600.0 kg

 

Haber APA Yayıncılık tarafından yayınlanmıştır

İstanbul Vinç sağlanan hizmetlerin iyileştirilmesi ve web sitesinde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır.
close