İstanbul Vinç Grup, Örümcek Vinç Üreticisi Jekko'nun Temsilciliğini Aldı Header Image
İstanbul Vinç Grup, Örümcek Vinç Üreticisi Jekko'nun Temsilciliğini Aldı
İstanbul Vinç Grup, Örümcek Vinç Üreticisi Jekko'nun Temsilciliğini Aldı

FORUM MAKİNE-Holland Lift, Instant Upright, IPS ve şimdi de Jekko gibi önemli markaları .....

Holland Lift, Instant Upright, IPS ve şimdi de Jekko gibi önemli markaları Türkiye pazarı ile buluşturan İstanbul Vinç Grup, uzman kadrosu ve geniş şube ağıyla iş ve inşaat makinaları segmentinde büyümeyi hedefliyor. Jekko’nun, dünyanın en büyük ilk 3 Paletli Mini Vinç (Örümcek Vinç) imalatçısı arasında yer aldığı belirtiliyor.Yeni ürünleri Jekko’yu değerlendiren İstanbul Vinç Grup Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Bilgin;


‘’Cam takma ve inşaat işlerinde kullanılan Paletli Mini Vinçleri (Örümcek Vinç) kiralama filomuza katmak için Avrupa’daki imalatçı ve çalışma alanları ile ilgili araştırmalar yapıyorduk. Bu süre zarfında Avrupa’da bu ürünün kiralamasını yapan şirketlerle de görüşmeler yapma imkânımız oldu. Araştırmalarımız sonucunda teknolojik özellikleri, kullanım kolaylığı ve kalite yönünden üstünlüğüyle kararımız Jekko oldu. Bu ürüne ve markaya olan inancımız ve son 3 yılda Türkiye ekonomisinde ve inşaat sektöründe yaşanan hızlı büyüme bu ürünün Türkiye temsilciliğini alma kararımızda etkili oldu” dedi.


Mustafa Bilgin, Jekko Paletli Mini Vinçlerin özellikle; makina ve çelik konstrüksiyon montajı, panel kaplama, giydirme projeleri, cam montajı, cephe kaplama, genel kaldırma işleri, ahşap montajı, çatı üzerinde kaldırma işleri ve endüstriyel bakım işleri için vazgeçilmez olacağını belirtiyor.

 

Jekko Paletli Mini Vinçler en dar girişlerden ve kapılardan bile geçebiliyor ve akülü çalışabilmeleri özelliğiyle iç mekânlarda kokusuz ve gürültüsüz olarak iş yapabiliyorlar. Makinayla uyumlu vantuzlu cam takma aparatları sayesinde dış cephe cam montajı için de mükemmel araçlar olduğu vurgulanıyor.

 

İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana, Gaziantep ve Çerkezköy’de şubeleri bulunan Tower Rent, örümcek platform kiralama faaliyetleri için bünyesinde kurduğu Örümcekçi’ye, Jekko Paletli Mini Vinçleri de ekleyecek.

İstanbul Vinç sağlanan hizmetlerin iyileştirilmesi ve web sitesinde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır.
close