İstanbul Vinç'den Kiralama Yapmak İçin 5 Önemli Neden Header Image
İstanbul Vinç'den Kiralama Yapmak İçin 5 Önemli Neden
İstanbul Vinç'den Kiralama Yapmak İçin 5 Önemli Neden

İstanbul Manlift Kiralama için Doğru Kararı Vermek

İstanbul Vinç, sektörde 20 yılı aşkın verdiği hizmetle sektörde birçok firmanın ilk aklına gelen Kiralama firmasıdır. Firmamız sağlam etik değerler üzerine inşa edilmiş, gücünü ileri teknoloji ve odaklanmış çalışma disipliniyle harmanlamıştır. Bizim firma mottomuz ‘’Bizde yoksa başka bir yerde aramayındır’’ çünkü Personel Yükseltici Platformlar konusunda ‘’Türkiye’nin en Büyük Platform Hipermarketiyiz ‘’.

 

En Üst Düzey Denetmenlerle Sağlanan İŞ GÜVENLİĞİ

İş Güvenliği konusu şirketimizin en öncelikli konusudur ve en büyük yatırımımız ve odağımız bu konudur. Araçlarımız ve makinelerimiz, kullanıcı hatalarını minimuma indirecek güvenlik sistemleri ile donatılmıştır. Operatörlerimiz, almak zorunda oldukları operatörlük belgelerine ek olarak işe alımda, İstanbul Vinç’in özel Operatörlük eğitimine tabi tutulur ve her hafta yapılan şirket içi eğitimlerle bilgiler tazelenir ve bütün Operatörlerimiz saha denetmenlerimiz tarafından periyodik olarak gözlemden geçerler.

 

Periyodik Kontrolleri Yapılan Araçlar

Teknik muayeneleri ve bakımları periyodik olarak mühendis odalarınca yapılmaktadır.

 

Geniş Ürün Yelpazesi ve Son Teknoloji Makineler

Bizim müşterilerimize sağladığımız en büyük avantaj Mobil Vinç’ten Sepetli Platform’a Makaslı Personel Yükselticiden, Örümcek Platform ve Vinç’e tek bir çatı altında bulabilmesidir. Bu müşterilerimizin hem işini kolaylaştırır, hem de zamandan tasarruf sağlamaktadır.

 

Türkiye Çapında 7 Ayrı Hizmet Noktası

İstanbul Vinç, Türkiye çapında 7 ayrı hizmet noktasıyla (İstanbul, Ankara, Bursa, İzmir, Adana, Gaziantep ve Çerkezköy) Müşterilerini her noktada aynı kalite ile buluşturmaktadır.

 

Eğitimli Operatörler ve Profesyonellerden Oluşan Bir Ekip

İstanbul Vinç işini iyi yapmaya gönül vermiş, işini seven ve kaliteli ve güvenli hizmet verebilmek için eğitim alan bir ekip ile çalışmaktadır ve çalışanına yaptığı yatırımlar ile desteklemektedir. Servis ekibimiz yurtdışı ve içinden aldıkları eğitimler ile makine parkımızı devamlı işlerlikte tutmaktadırlar.

 

İstanbul Vinç sağlanan hizmetlerin iyileştirilmesi ve web sitesinde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır.
close