İstanbul Vinç Header Image
İstanbul Vinç
İstanbul Vinç

İstanbul Vinç İşinin Uzmanı Operatörlerini Nasıl Yetiştiriyor Öğrenmek İster Misiniz ?

Ipaf Pal Card sahibi Operatör = Güvenlik ve Başarı demektir.

 

İstanbul vinç Türkiye de sektöründe 20 yılı aşkın sürede hizmet veren öncü bir kuruluştur. Sepetli Vinç , makaslı platform, örümcek platform , örümcek vinç , alüminyum iskele, mobil vinç, manlift kiralama hizmetinde kullanılan makinalar kadar operatörlerin de önemli olduğunu ve operatörlerin şirketin birer aynası olduğunun bilincinde olan İstanbul vinç bunun için dünya çapında eğitim kuruluşu olan IPAF ile çalışmaktadır. İstanbul merkez ofisinde Hollanda dan MB Hoogwerkers firmasından operatörlük eğitimi almak için gelen Kerem KOCAMAN önce şirket tanıtımımız yapılmış sonrada alacağı eğitimler hakkında bilgi verilmiştir.

 

Kerem bey ilk olarak ilkyardım eğitim programına katılmıştır 72 saatlik eğitim sonrası pratik ve teorik sınavlarda başarılı olup sertifikasını aldıktan sonra 8 saatlik İş sağlığı ve güvenliği eğitimi alarak temel operatörlük için ilk adımı atmıştır. Sepetli Vinç Operatörlük için temel esas olan makine bakım ve servis bilgileri için İstanbul vinç servis bölümünde verilen 80 saatlik bir eğitimin ardından,Ipaf Türkiye şubesi ile iletişime geçilmiş ve eğitim planlaması yapılmıştır. Ipaf eğitici eğitimi vermek için eğitmen Yüksel DÜLGAR 40 saatlik eğitim için program yapmış ve eğitim başarılı şekilde tamamlanmıştır.

 

Eğitmen Yüksel Dülgar eğitim ile ilgili olarak; Eğitim sürecine operatörlük eğitimi ile başladık önce teorik bilgilerimizi paylaştık sonra teorik yapma imkanı bulduk daha sonra sırasıyla tanıtıcı, eğitici eğitimlerimizin ardından kursiyerimizi sınava tabi tuttuk. Sınavda başarılı olunca eğitmen sıfatını kazanmaya hak kazandı ve Pal Card sahibi oldu. Pal Card sahibi olanlar dünyanın 60 ülkesinde geçerli olan bu kart ile 5 yıl süre ile eğitmenlik, operatörlük ve tanıtıcı personel olarak görev yapabiliyorlar. Ipaf eğitimlerinin iş güvenliği açısından çok büyük öneme sahip olduğunu ve bu yüzden tüm dünyada takdir gördüğünü, uygulanan program hem teorik hem pratik olarak çok zengin içeriği sahip. Sepetli Vinç kiramalama Yeraltında ve yüksekte bulunan risklerle ilgili eğitimlerimizin çok önemli ve yararlı olduğunu, verilen bilgilerin kursiyerlerin kendi işyerlerinde olduğu kadar eğitim verdikleri diğer firma operatörlerine de aktarmaları ile farkındalık yaratacaklardır diyerek eğitimi özetlemiştir.

 

Kursiyer Kerem Kocaman ise eğitim ile ilgili olarak; 22 yaşındayım Hollanda da yasıyorum ve MB Hoogwerkers firmasında çalışıyorum. Türkiye yeoperatörlük eğitimi için geldim birçok eğitim aldım eğitim sürecimin en son ve en kapsamlı aşaması olan IPAF eğitici eğitimiydi. Bu eğitim sürecinde çok verimli ve başarılı bir eğitime tabi tutulduk işimizle alakalı birçok konunun püf noktalarını ve inceliklerini öğrendik edinilen teorik bilgileri pratik olarak uygulama şansımız oldu. İpaf Pal card sahibi olmanın neden önemli olduğunu gördük diyerek eğitim ile ilgili görüşlerini belirtmiştir.

 

Sepetli Vinç kiralama ve Manlift kiralama çok önemli bir konudur. Sepetli Vinç kiralama fiyatları gözünün de bulundurulması gerektiği gibi Sepetli vinçlerde güvenlik konusuda önemlidr. Sepetli Vinçler farklı metrajlarda olabilir. Sepetli Vinç kiralama için İstanbul Vinç’e güvenebilirsiniz, Türkiyede 7 farklı subemiz ile size sürekli destek vermekteyiz. Diğer şubelerimizde de makaslı platform kiralama ve manlift kiralama yapabilirsiniz. Örümcek Platform kiralamaları ve Makaslı ve manlift kiralamaları için direk numaramız 0541 714 60 89’dur. Sepetli Vinç kiralamaları için 0543 927 44 11’i arayabilirsiniz. Sizi bekletmeden Sepetli Vinç kiralama için en iyi sepetli vinç kiralama fiyatlarını alabileceğiniz operasyon sorumlumuza aktaracağız.

 

 

İstanbul Vinç sağlanan hizmetlerin iyileştirilmesi ve web sitesinde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır.
close