En Kompakt Örümcek Platform Header Image
En Kompakt Örümcek Platform
En Kompakt Örümcek Platform

Dünyanın En Kompakt Örümcek Platformu Üretildi ve Şu anda İstanbul Vinç Kiralama Parkında

Dünyanın En Kompakt Örümcek Platformu Üretildi

Hem Zemin Dostu ve Hem Teknoloji Harikası

 

Ruthman/Bluelift ‘in yeni örümcek platform modeli SA 11 kompakt boyutunun yanı sıra yapabilirlikleri ile dudak ısırttırıyor. Sadece 73cm genişliğinde ve 2,7m uzunluğuna sahip olan bu örümcek platform 11m çalışma yüksekliği sağlarken, hafifliği ile şaşırtıyor çünkü kendisi sadece 1400kg. Asimetrik stability özelliği sayesinde her türlü dar ve kısıtlı alanda harikalar yaratan bu örümcek platformun kaldırma kapasitesi ise 250kg. Bunun yanı sıra SA 11 paletli platform, hem dizel hem de akülü olarak çalışabiliyor en önemli özelliklerinde biride elektrik ile çalışırken çalışma performansında hiçbir düşüş yaşanmaması.

 

Bir çok kiralama firmasının örümcek platform kiralamalarında ilk tercihi olacak bu makine kullanıcılara arttırılmış güvenlik sistemi, full oransal kullanım ve en önemlisi kullanıcı dostu ve komplike olmayan bir sistem sunuyor. Tabi ki son kullanıcının ve çevrenin güvenliği hiçbir şekilde şansa bırakılmıyor. Bunun yanında, otomatik terazileme ve tek tuşla toplama özelliği ise kullanıcılara zamandan tasarruf ve ayrı bir konfor sağlıyor.

 

Makinanın ömrünü uzatmak adına kullanan komponentler ve bunların çalışma mekanizmaları detaylı bir şekilde düşünülmüş, bir örnek vermek gerekirse, pompanın sadece makine çalışır hareket eder pozisyondayken devrede olması, pompanın ömrünün 3-4 kat uzamasına ve enerjiden tasarruf sağlanmasını hedefliyor.

 

Hassas ve kolay bozulabilen zeminler için bu makine tek çözüm olabiliyor karşılaştırmak gerekirse Bluelift SA 11, 10m makaslı platform ile karşılaştırıldığında zemine 41 defa daha az basınç sağlıyor.

İstanbul Vinç sağlanan hizmetlerin iyileştirilmesi ve web sitesinde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır.
close